• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

ورود

آزمون میان ترم درس ارزشیابی عملکرد دولت در اجرای پروژه های عمرانی 98/09/02 در ساعت 16- 18

november, 2019

23nov4:00 pm6:00 pmآزمون میان ترم درس ارزشیابی عملکرد دولت در اجرای پروژه های عمرانی 98/09/02 در ساعت 16- 18امتحان میان ترم درس ارزشیابی عملکرد دولت در اجرای پروژه‌های عمرانی در نیمسال اول سال تحصیلی 3981

Event Details

با سلام
آزمون میان ترم درس ارزشیابی عملکرد دولت در اجرای پروژه‌های عمرانی، طبق برنامه اعلام شده در تاریخ 98/09/02  در ساعت 16-18 در محل کارگاه شماره یک در ساختمان اندیشه برگزار خواهد شد.
مباحث مورد امتحان در این درس تا انتهای صفحه 91 کتاب در نظر گرفته شده است.

با آرزوی بهترین‌ها

Days
Hours
Minutes
Seconds

زمان باقی مانده تا امتحان میان ترم

 

سوالات متداول در مورد آزمون میان ترم:


هر چند آزمون به صورت الکترونیک برگزار می‌گردد، اما دانشجویانی که درس را به صورت حضوری اخذ نموده‌اند، لازم است جهت شرکت در آزمون، در مکان و زمان تعیین شده در محل امتحان حضور داشته باشند. اما دانشجویانی که درس را به صورت الکترونیک اخذ نموده‌اند از طریق سیستم کامپیوتر متصل به اینترنت، در زمان تعیین شده، می‌توانند در آزمون شرکت نمایند.


آزمون میان ترم تنها یکبار و طبق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد. نمره دانشجویانی که به هر عنوان در آزمون میان ترم شرکت ننمایند، بر اساس نمره پایان ترم محاسبه خواهد شد.


برای شرکت در آزمون میان ترم به همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است. در صورتی که درس مورد نظر محاسباتی باشد، دانشجویان مجاز به استفاده از ماشین حساب ساده هستند. استفاده از موبایل اکیدا ممنوع است.


 

Time

(Saturday) 4:00 pm - 6:00 pm

Location

ساختمان اندیشه

شهرک گلستان، جنب نمایشگاه های بین المللی فارس- جاده پیام نور، دانشگاه پیام نور شیراز

Organizer

دکتر خلیل صفریعضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان فارسkh.safari@gmail.com استان فارس، شیراز، خیابان ساحلی، بعد از جهاد دانشگاهی، نبش کوچه 10، ساختمان مدیریت دانشگاه پیام نور استان فارس

0 پاسخ به "آزمون میان ترم درس ارزشیابی عملکرد دولت در اجرای پروژه های عمرانی 98/09/02 در ساعت 16- 18"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت نیواِستادی می باشد.
X