• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود

در این دوره آموزشی کوتاه، قصد داریم تا تاریخچه و مفهوم علم پژوهش عملیاتی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.
این دوره بخشی از دوره تحقیق در عملیات(1) است.

پژوهش عملیاتی (تحقیق در عملیات)، علمی به نسبت نو است که مدیران را در اتخاذ تصمیمات مناسب یاری نموده و راه و رسم تصمیم‌گیری صحیح را آموزش می‌دهد. در این مجموعه آموزشی ضمن آشنایی با تعریف پژوهش عملیاتی با تاریخچه آن آشنا خواهیم شد و همچنین به بررسی ویژگی‌های این علم خواهیم پرداخت.

این دوره آموزشی بخشی از دوره آموزشی کاملتر تحقیق در عملیات یک است.

 

 

در صورتی که از گوشی تلفن همراه برای مشاهده سایت استفاده می‌کنید، به منظور مشاهده بهتر مطالب سایت، حتما صفحه زیر را مطالعه نمایید.

چگونه با گوشی موبایل نسخه دسکتاپ سایت را ببینیم؟

محتویات این مجموعه(دوره) آموزشی هم زمان هم قابل مشاهده در سایت و هم قابل دانلود و مشاهده در کامپیوتر شخصی می باشد. پس از تهیه این آموزش لینک دانلود بخش های مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت و یک نسخه از آن نیز به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. پیشنهاد ما این است که از طریق سایت در دوره شرکت نمایید چراکه هم می‌توانید سابقه خود را مشاهده و پیگیری نمایید و هم قادر هستید در انتهای هر جلسه به پرسش و پاسخ بپردازید و در تکالیف و آزمون های آنلاین دوره نیز شرکت نمایید.

مشاهده صفحه مربوط به سفارش دوره آموزشی مقدمات و تاریخچه تحقیق در عملیات

جهت شرکت در کلاس و آزمون، لازم است قبلا در سایت ثبت نام کرده باشید و وارد سایت شده باشید و سپس کلید شروع دوره و یا ادامه دوره را کلیک نمایید تا به مطالب و فایلهای دوره دسترسی پیدا نمایید.

سوالات رایج در مورد عضویت، تهیه و استفاده از آموزش‌ها

برنامه درسی دوره

بخش 1: کلیات تحقیق در عملیات
مقدمات تحقیق در عملیات جزئیات 00:07:00
پس از مشاهده این فیلم کوتاه آموزشی و مطالعه مطالب مربوطه، می‌توانید به منظور درک عمیق‌تر موضوع، کمی در بستر اینترنت در مورد تحقیق در عملیات یا پژوهش عملیاتی سرچ نمایید و از فصول ابتدایی منابع زیر نیز استفاده نمایید. به منظور سنجش میزان درک شما از موضوع سعی شده است پس از هر مبحث درسی، آزمونی مختصر در آن رابطه از فراگیران عزیز به عمل آید تا بتوانند نقاط مبهم را بهتر درک و شناسایی نمایند. 1- کتاب: پژوهش عملیاتی (برنامه‌ریزی خطی و کاربردهای آن)، تالیف دکتر حمدرضا مهرگان، نشر کتاب دانشگاهی، مرکز خدمات فرهنگی سالکان. 2- کتاب تحقیق در عملیات 1، نوشته دکتر عادل آذر، انتشارات دانشگاه پیام نور. 3- کتاب پژوهش عملیاتی 1، نوشته دکتر عقیله حیدری، انتشارات دانشگاه پیام نور.
بخش 2: ویژگی‌های تحقیق در عملیات
ویژگی‌های تحقیق در عملیات جزئیات 00:17:00
علم تحقیق در عملیات دارای 6 ویژگی است که در این ویدئو آموزشی به بحث و بررسی در مورد آن‌ها پرداخته می‌شود.
آزمون بخش کلیات و تاریخچه تحقیق در عملیات 00:10:00
شرکت در دوره
  • 60,000 تومان 42,000 تومان
  • دسترسی نامحدود
  • نشان دوره
  • گواهی پایان دوره
251 دانشجو ثبت نام کرد
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه نیواستادی می باشد.

منوهای نصب در پنل مدیریت

X