• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود

آزمون میان ترم درس زبان تخصصی مدیریت بازاریابی مورخ 98/09/12 در ساعت 14 الی 16 برگزار می‌گردد.

december, 2019

03dec2:00 pm4:00 pmآزمون میان ترم درس زبان تخصصی مدیریت بازاریابی مورخ 98/09/12 در ساعت 14 الی 16 برگزار می‌گردد.امتحان میان ترم درس زبان تخصصی مدیریت بازاریابی در نیمسال اول سال تحصیلی 3981

Event Details

آزمون میان ترم درس زبان تخصصی مدیریت بازاریابی طبق برنامه اعلام شده در تاریخ 98/09/12 در ساعت 14 الی 16 از طریق سایت نیو استادی و به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد.
مباحثی که در آزمون میان ترم از آن‌ها سوال طرح خواهد شد تا انتهای فصل 8 کتاب در نظر گرفته شده است.

Days
Hours
Minutes
Seconds

زمان باقی مانده تا امتحان میان ترم

 

سوالات متداول در مورد آزمون میان ترم:


هر چند آزمون به صورت الکترونیک برگزار می‌گردد، اما دانشجویانی که درس را به صورت حضوری اخذ نموده‌اند، لازم است جهت شرکت در آزمون، در مکان و زمان تعیین شده در محل امتحان حضور داشته باشند. اما دانشجویانی که درس را به صورت الکترونیک اخذ نموده‌اند از طریق سیستم کامپیوتر متصل به اینترنت، در زمان تعیین شده، می‌توانند در آزمون شرکت نمایند.


آزمون میان ترم تنها یکبار و طبق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد. نمره دانشجویانی که به هر عنوان در آزمون میان ترم شرکت ننمایند، بر اساس نمره پایان ترم محاسبه خواهد شد.


برای شرکت در آزمون میان ترم به همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است. در صورتی که درس مورد نظر محاسباتی باشد، دانشجویان مجاز به استفاده از ماشین حساب ساده هستند. استفاده از موبایل اکیدا ممنوع است.


 

Time

(Tuesday) 2:00 pm - 4:00 pm

Organizer

دکتر خلیل صفریعضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان فارسkh.safari@gmail.com استان فارس، شیراز، خیابان ساحلی، بعد از جهاد دانشگاهی، نبش کوچه 10، ساختمان مدیریت دانشگاه پیام نور استان فارس

۰ پاسخ به "آزمون میان ترم درس زبان تخصصی مدیریت بازاریابی مورخ 98/09/12 در ساعت 14 الی 16 برگزار می‌گردد."

ارسال یک پیغام

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت نیواِستادی می باشد.
X